Pasja daje w życiu radość. Interesujące aktywności sprawiają, że wzrasta nasza energia i motywacja do dalszego działania. Nowe zainteresowania pozytywnie wpływają na nasz umysł, który uczy się nowych rzeczy, ale także na ciało dzięki zwiększonej dawce hormonu szczęścia – dopaminy. Dla wielu kobiet ciekawe zainteresowania pozwalają także na budowanie pewności siebie i łatwiejsze nawiązywanie relacji z innymi.

Nasze propozycje to zaledwie początek tego, co może zainteresować kobietę. Pamiętajmy, że podział na pasje kobiece i męskie nie obowiązuje. Jeśli kochamy sporty walki – zajmijmy się nimi. Róbmy to, co lubimy i jak lubimy!

Dla kogo jest blog

Blog powstał z myślą o kobietach, które poszukują inspiracji do nowych zainteresowań. Dla kobiet, które marzą o własnej pasji, ale jeszcze nie zdecydowały się na żadne konkretne hobby. Wszystkim, które poszukują inspiracji dotyczących spędzania czasu. Przede wszystkim blog jest o kobiecych pasjach i o tym, jak je w sobie odnaleźć i jak realizować.

O czym przeczytacie na blogu?

Na blogu znajdziecie wpisy dotyczące życia kobiet począwszy od ubrań, dekoracji wnętrz, urządzania domu, kobiecych pasji, sposobów na spędzanie wolnego czasu. Polecamy nie tylko konkretne zajęcia, ale także zachęcamy do aktywności fizycznej, wskazując jakie kryteria powinniśmy brać pod uwagę decydując się na konkretną dyscyplinę sportu.

Rozrywka

Poza pasjami doradzamy także, jak spędzić wolny czas, wykorzystując go na własne przyjemności. Szczególnie okres zimowy sprzyja pozostawaniu w domu, a my proponujemy rozrywki, na które można sobie pozwolić w ramach domowego zacisza.

Często kobiety rezygnują ze swoich zainteresowań ze względu na brak czasu. To błąd. Okazuje się bowiem, że dzięki realizowaniu swoich ulubionych aktywności znacznie lepiej organizujemy swój czas.