Spotkanie blogerek w Grodzisku Mazowieckim

14 września


W ostatnim wpisie wspominałam wam, że uczestniczyłam ostatnio w bardzo ciekawym wydarzeniu. Było to Spotkanie Kobiecych Blogerek organizowane przez Olę z bloga kobieca-mama.pl. Jeżeli jesteście ciekawe jak wygląda takie spotkanie, zapraszam do przeczytania krótkiej relacji!

W drugim roku mojego prowadzenia bloga postanowiłam zacząć wreszcie chodzić na spotkania blogerów. Od dawna mnie ciekawiło, jak tam właściwie jest. Do tej pory udało mi się pojawić na Blogotoku w Kielcach, Blog Conference Poznań i właśnie niedawno w Grodzisku. Dwa pierwsze wydarzenia organizowane były na wielką skalę, natomiast trzecie było typowym, kameralnym spotkaniem blogerek. Każde z tych spotkań wniosło coś do mojego blogowania, jednak to trzecie będę chyba wspominać najmilej.


W tak małym gronie było nam o wiele łatwiej nawiązać relację, poznać nowe osoby i porozmawiać. Na wielkich spędach ludzi trochę trudniej jest do kogoś podejść i się zapoznać, a tutaj odbywało się to w sposób bardzo naturalny. Dzień spędzony w miłym, babskim gronie, z kobietami o podobnych zainteresowaniach, był dla mnie największą wartością wyniesioną z tego spotkania.

Ale co robiłyśmy poza plotkowaniem? Przede wszystkim zdobywałyśmy praktyczną wiedzę na temat blogowania. Klaudia z Blogomarki poprowadziła dla nas bardzo merytoryczne warsztaty na temat budowania marki bloga, które dały mi dużo motywacji do prowadzenia dalszej działalności. 


Patrycja z bloga patrycjastory.pl mówiła z kolei o udzielaniu się w social media, a w szczególności prowadzeniu profilu na Facebooku. Szczerze mówiąc nie jest moją najmocniejszą stroną ale mam nadzieję, że w końcu uda mi się to zmienić. ;)


W trakcie spotkania mogłyśmy się także odprężyć podczas własnoręcznego robienia biżuterii. Mimo, że bardzo lubię DIY to chyba pierwszy raz w życiu robiłam bransoletki z koralików. Okazało się, że nie jest to takie trudne. ;)

W przerwie zamówiłyśmy sobie w restauracji bardzo dobry obiad, którego zdjęć niestety wam nie pokażę, bo byłam tak głodna, że nie miałam czasu na wyciąganie aparatu. Ale inne dziewczyny dzielnie cykały foty. ;)

Na koniec Ola poczęstowała nas pysznym tortem, a także rozdała prezenty od firm będących partnerami spotkania.Mydło od LaQ.pl


Kosmetyki od Miravena


Kosmetyki od New Anna Cosmetics


Pamiątki z Grodziska Mazowieckiego


Drewniana ozdoba od Pracowni Alex i materiały do tworzenia biżuterii od Unikatova


Poszewka na jaśka od Sangotrade


Gadżety fotograficzne od fotobum. Pod tym linkiem znajdziecie 10% zniżki na zakupy w fotobum. :)

Lista partnerów spotkania:

Lista uczestniczek spotkania:


Dziewczyny, dziękuję Wam za ten rewelacyjnie spędzony czas, a szczególne podziękowania dla Oli, dzięki której miałyśmy możliwość się spotkać!
A czy wy blogerzy pojawiacie sie na takich spotkaniach? Może macie swoje ulubione, na które zawsze jeździcie?

You Might Also Like

0 komentarzy

Dziękuję za Twój komentarz.

Facebook