Fotoksiążka na Dzień Babci i Dziadka

03 stycznia


Witajcie w nowym roku! :) W trakcie ferii świątecznych zrobiłam sobie przerwę od blogowania i Internetu, ale teraz powracam już z nowymi wpisami i pomysłami.

Czy wiecie, że już niedługo Dzień Babci i Dzień Dziadka? Jeżeli chcielibyście obdarować swoich dziadków wyjątkowym prezentem, to razem z marką Printu mamy dla was ciekawą propozycję, zrobienia fotoksiążki.


Dzięki uprzejmości Printu miałam ostatnio okazję wykonać własną fotoksiążkę. Fotoksiążki to wciąż mimo wszystko jest jeszcze pewna nowość, szczególnie dla osób urodzonych w czasach albumów z wkładanymi zdjęciami. :) Tak się złożyło, że nie miałam do tej pory okazji robienia fotoksiążki, dlatego byłam ciekawa, jaki będzie efekt.

Na stronie Printu bardzo spodobał mi się duży wybór szablonów. Możemy wybierać zarówno między tymi tradycyjnymi, jak i bardziej nowoczesnymi. Kreator online do tworzenia fotoksiążki, jest przejrzysty i intuicyjny, co stanowi duży plus w przypadku programów do projektowania online. Robiąć projekt warto wiedzieć, że do wyboru są dwa tryby "podstawowy" - jest najprostszy w użyciu i "ekspert" - który pozwala nam na wprowadzenie większej ilości zmian.


Kiedy rozmawiałam z moją mamą na temat dnia Babci i Dziadka, zwróciła mi uwagę na to, że o dziadkach coraz częściej się teraz zapomina. Starsi ludzie nie są otaczani szacunkiem na który zasługują. Boimy się starości, uciekamy przed jej oznakami. Ale przecież, gdy byliśmy dzieci, nie przeszkadzały nam ich zmarszczki.

W Dzień Babci i Dziadka, a także w każdy kolejny dzień roku warto doceniać naszych dziadków, okazywać im miłość i szacunek. Przez całe swoje życie stawiali czoła wyzwaniom, o których my często nie mamy pojęcia, zdobyli ogromne doświadczenie. Dzięki ich poświęceniu żyjemy.


Największą radością każdej babci i każdego dziadka są wspólnie spędzone, rodzinne chwile. Fotoksiążka ze zdjęciami, które będą im je przypominać, na pewno będzie dobrym pomysłem na prezent.

Na koniec mam dla was rabat. :) Jeżeli chcecie zamówić własną fotoksiążkę, po kliknięciu w poniższy link, będziecie mogli odebrać 44% zniżkę.Wpis powstał we współpracy z marką Printu.

You Might Also Like

0 komentarzy

Dziękuję za Twój komentarz.

Facebook