Dlaczego chodzę na co dzień w sukienkach?

07 listopada


Parę lat temu zakochałam się w idei noszenia codzienne spódnic i sukienek. Dlaczego? Skąd taka decyzja? I czy jest to wygodne? Bez dalszych wstępów zapraszam na:

7 powodów dla których chodzę na co dzień w spódnicach i sukienkach

1. Powód pierwszy i najważniejszy: sukienki i spódnice są po prostu ładne. Czuję się w nich piękniejsza i bardziej kobieca.

2. Sukienki mają w sobie coś wyjątkowego. Kiedy je zakładam, to mój dzień nawet szary i nudny, także nabiera wyjątkowości.

3. Wygoda. Pewnie nie raz spotkałyście się z poglądem, że sukienki są niewygodne. Dla mnie to luźna, rozkloszowana spódnica jest o wiele wygodniejsza niż ciasne i uwierające spodnie. Wiecie skąd wzięły się te "domowe dresy" w które tak lubimy się ubierać? Właśnie stąd, że zwykłe spodnie są niewygodne. A chodząc w sukience nie mam tego problemu, mogę będąc w domu być ładna i zadbana.

4. Odpowiednio dobrana spódnica czy sukienka potrafi ukryć mankamenty figury. Klasyczny krój z podkreśloną talią i rozkloszowanym dołem pasuje każdej kobiecie. Chudzielcowi zrobi kobiecą sylwetkę, pulchniejszym ukryje zbędne wałeczki.

5. Sukienki i spódnice wymuszają na mnie inny sposób poruszania, co sprawia, że wyglądam jeszcze ładniej, bardziej elegancko.

6. Kiedy noszę sukienkę, nie muszę poświęcać czasu na dobieranie różnych zestawów ubraniowych. Po prostu ją zakładam i to cały mój strój. Nie muszę myśleć o tym czy bluzka pasuje do spodni, a spodnie do koszuli.

7. W sukienkach i spódnicach bardziej podobam się mojemu mężowi. :)


Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Lubicie chodzić w sukienkach/spódnicach? Czy może nie jest to dla was istotne? Niedługo zima, jakie są wasze sposoby, żeby również wtedy nosić sukienki/spódnice?

You Might Also Like

0 komentarzy

Dziękuję za Twój komentarz.

Facebook