Bileciki do bukietu na Dzień Matki

20 maja


Czy dostałyście kiedyś bukiet kwiatów z dołączonym bilecikiem? Ja jeszcze nigdy - to takie moje małe marzenie. :) Bilecik - niby taka niepozorna rzecz, a jednak coś w tym jest... Kojarzy mi się z czasami, kiedy jeszcze modne było być dżentelmenem, kobiety nosiły długie suknie, życie płynęło powoli, nie było internetu i zakochani mężczyźni przesyłali swoim ukochanym bukiety z krótkimi liścikami...

Dzisiaj to chyba już taki trochę zapomniany zwyczaj. Może warto byłoby go trochę odkurzyć i znowu wprowadzić w życie? Jest naprawdę uroczy i przemiły. Panowie pamiętajcie, kobiety bardzo doceniają takie wydawałoby się małe i niepozorne dowody czułości! :)


Dołączanie bilecików nie jest zarezerwowane tylko dla zakochanych par. Każdej osobie, którą kochamy, możemy sprawić tego typu niespodziankę. Myślę, że każda mama się ucieszy i poczuje wyjątkowo, gdy w bukiecie, którym dostanie znajdzie taki liścik. Nasze mamy zdecydowanie zasługują na to, żeby się dla nich postarać. :)

Aby ułatwić wam zadanie, przygotowałam dla was 6 wersji kolorystycznych bilecików. Mam nadzieję, że się wam spodobają.:)


Moje wskazówki

Bileciki należy wydrukować na sztywnej kartce formatu a4. Można je wyciąć nożyczkami, ale jeśli ktoś nie jest pewny swoich umiejętności, może się posłużyć nożykiem i linijką.


Następnie należy złożyć bilecik na pół i dziurkaczem wyciąć otwór w lewym górnym rogu. Uważajcie, żeby nie "przedziurkować" krawędzi kartki.


Teraz najważniejsze - jaką treścią wypełnimy nasz bilecik. Tutaj inwencję twórczą pozostawiam już wam. Na koniec przywiązujemy bilecik do bukietu i gotowe! :)


Do pobrania:

- wersja ciemno różowy - jasno różowy - szary
- wersja zielony - niebieski - żółty

You Might Also Like

0 komentarzy

Dziękuję za Twój komentarz.

Facebook