Boże Narodzenie

24 grudnia


W te Święta Bożego Narodzenia życzę Wam wiary, nadziei i przede wszystkim miłości. Niech nasze życie będzie pełne pasji!
Chciałabym też podzielić się z wami pewną miłą niespodzianką, która mnie dzisiaj spotkała. Rano, przy śniadaniu znienacka naszedł nas kurier i zostawił pewną paczkę. Oczywiście nikt nic nie zamawiał i nie wiadomo było o co chodzi. Po otwarciu okazało się, że jest w niej multicooker, który był nagrodą w konkursie kulinarnym w którym niedawno brałam udział. Szczerze mówiąc nie do końca wierzyłam że mogłabym coś wygrać, a tu taka niespodzianka. I powiem wam, że najważniejsze nie jest dla mnie samo to urządzenie. Dzisiaj mogłam na własnym przykładzie doświadczyć, że naprawdę opłaca się żyć z PASJĄ! I jeśli tylko będziemy to robić, to zobaczymy efekty, a inni ludzie również je docenią. Może dla kogoś nie jest to nic wielkiego, ale mi pozwoliło na nowo uwierzyć w swoje siły i dostrzec sens w tym co robię. Był to dla mnie najlepszy prezent jaki mogłam dostać na te Święta.


Uciekam już do kutii, sałatek i pierogów. I życzę wam jeszcze żebyście wśród wielu różnych spraw, obowiązków, zwyczajów znaleźli też miejsce dla Tego, który jest dzisiaj najważniejszy. :)


You Might Also Like

2 komentarzy

  1. Za te kule pyszne sernikowe to nagroda się zdecydowanie należała. ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratulacje!!! Miałam okazję skosztować tego wypieku i bardzo mi smakował.Jak widać warto eksperymentować. :)
    Beata

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.

Facebook